Ceny plaveckých kurzů – školní rok 2020/2021

Ceny výukových kurzů, školní rok 2020/2021, platné od září 2020. Částka je vždy za jedno pololetí školního roku.

/Dětí, které začaly chodit v minulém pololetí, se změna netýká/.

  • Cena výukových kurzů pondělí, úterý, středa a čtvrtek, bazén 3. ZŠ Most = 2300,- Kč 
  • Kondiční plavání (pondělí, čtvrtek) – bazén 3. ZŠ Most = 2300,- Kč 
  • Počet výukových hodin ve všech výukových kurzech je celkem 15 (15. lekce = ukázková hodina pro rodiče).
  • Náhrada hodin je možná pouze v případě, kdy dítě ze zdravotních důvodů (potvrzených ošetřujícím lékařem) zcela přestane na výuku plavání docházet. Nelze nahrazovat či jinak vracet jednotlivé zameškané hodiny (provozně to nelze garantovat všem dětem bez rozdílu).

Cenu bohužel zvýšila nejen probíhající pandemie a nutné změny v hygienických a provozních podmínkách bazénu, ale také snížení počtu dětí v plaveckých třídách. Ke zrušeným sourozeneckým slevám se věřím vrátíme ve školním roce 2021/2022. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.