Ceny plaveckých kurzů – školní rok 2019/20, 2020/21

Ceny výukových kurzů, školní rok 2019/2020, platné do února 2020. Částka je vždy za jedno pololetí školního roku.

  • Cena výukových kurzů pondělí, úterý, středa a čtvrtek, bazén 3. ZŠ Most = 2000,- Kč 
  • Kondiční plavání (pondělí, čtvrtek) – bazén 3. Zš Most = 2000,- Kč 
  • Sourozenecké slevy (cena za 2 děti) = 3600,- Kč (na jedno pololetí)
  • Počet výukových hodin ve všech výukových kurzech je celkem 15 (15. lekce = ukázková hodina pro rodiče).
  • Náhrada hodin je možná pouze v případě, kdy dítě ze zdravotních důvodů (potvrzených ošetřujícím lékařem) zcela přestane na výuku plavání docházet. Nelze nahrazovat či jinak vracet jednotlivé zameškané hodiny (provozně to nelze garantovat všem dětem bez rozdílu).

Cenu od září 2020 v tuto chvíli nedokážeme stanovit. Budeme reagovat na nutné změny v provozních podmínkách bazénu, které vyplynou z vládních nařízení a pokynů OHES. Předpokládáme, že ji zveřejníme v průběhu letních prázdnin.  Děkujeme za pochopení.